Vörös kód lépett életbe: a kormány a hőség ellen riadóztat

Vörös kódot vezettek be a hőség miatt Magyarországon, az országos tiszti főorvos másodfokú hőségriasztást rendelt el. A kormány és a MÁV is intézkedik.

Vörös kódot vezettek be a hőség miatt Magyarországon, az országos tiszti főorvos másodfokú hőségriasztást rendelt el. A kormány és a MÁV is intézkedik.