Ezüstérmes a magyar női párbajtőrcsapat az Eb-n

A magyar női párbajtőrcsapat ezüstérmet szerzett a franciaországi vívó Európa-bajnokságon, a döntőben a házigazda franciáktól kaptak ki 42-36-ra.

A magyar női párbajtőrcsapat ezüstérmet szerzett a franciaországi vívó Európa-bajnokságon, a döntőben a házigazda franciáktól kaptak ki 42-36-ra.