Orbán Anita új lendületet adna a C5-együttműködésnek

Orbán Anita külügyminiszter Bécsben tárgyalt osztrák kollégájával az őszi C5-találkozó és egy közös kormányülés előkészítéséről, az ingázók helyzetét kiemelve.

Orbán Anita külügyminiszter Bécsben tárgyalt osztrák kollégájával az őszi C5-találkozó és egy közös kormányülés előkészítéséről, az ingázók helyzetét kiemelve.