Ezüstérmes a magyar női párbajtőrcsapat az Eb-n

A magyar női párbajtőrcsapat ezüstérmet szerzett a franciaországi vívó Európa-bajnokságon, a döntőben a házigazda franciáktól kaptak ki 42-36-ra.
Orbán Bécsben ünnepelt: Európa ébred, a patriótáké a jövő

Orbán Viktor az FPÖ 70. évfordulóján Bécsben beszélt az „európai ébredésről” és a patrióta erők erősödéséről, bírálva a „brüsszeli rendszert”.